Preces skaistumam “Berģu Bodē”

Eko centrs “Berģu Bode” piedāvā ļoti daudz preces skaistumam no dažādām valstīm, tajā skaitā arī Latvijas.

“Berģu Bodē” ir pieejamas preces skaistumam no visdažādākajiem pasaules ražotājiem: Nvey Eco, Akamuti, Organic Trevarno, Lulu&Boo, Raw Gaia, John Master Organic, Florame, Faith in Nature, I+M Naturkosmetik Berlin, Annas Liepas kosmētika, Norden Cosmetics, Olijs, Jason, Herbatint, Paul Penders, Detox Foot Pads.

Ikviena sieviete zina to, ka ļoti svarīgi ir lietot labu kosmētiku. Vispirms gribētu pievērsties ekoloģiski kopjošai un dekoratīvai sejas kosmētikai. Pateicoties firmai “Nvey Eco”, eko centrā “Berģu Bode” ir iespējams iegādāties tonālos krēmus, korektorus, pūderus, vaigu sārtumus, acu ēnas, lūpu krāsas un spīdumus, skropstu tušas, make – up otas, kā arī dažādus dāvanu komplektus.

“Nvey Eco” filozofija – patiesi dabīga kosmētika. “Berģu Bode” uzrauga šī uzņēmuma izejvielu izcelsmi un pielietojumu. Lielākā daļa “Nvey Eco” produktu nesatur  konservantus, jo šai firmai patiesi rūp klientu veselība un apkārtējā vide.

Firma “Akamuti” ražo ādas kopšanas preces gan sejai (dienas krēmi, skrubji), gan visam ķermenim (krēmi, ziepes, eļļas), gan matiem (eļļas, sviesti), gan bērniem (vannas pieniņš zīdaiņiem un mazuļiem). “Akamuti” produkti ir 100% dabīgi un organiski, jo tiek izmantoti dabīgas sastāvdaļas – dažādu koku augļu sviesti, bišu vasks, sveķi, augi, ziedi, zeltainas eļļas un aromātiski ziedūdeņi.

Uzņēmums “Organic Trevarno” ražo dabīgus sejas un ķermeņa ādas kopšanas līdzekļus – dažādus sejas tonikus, seju attīrošus līdzekļus, eļļas pēc skūšanās, dažādus krēmus un balzāmus.

Pateicoties uzņēmumam “Detox Foot Pads”, “Berģu Bodē” var iegādāties arī organisma attīrošos plāksterus. Plākstera sastāvā ir vairāk nekā 30 augu ekstraktu, ārstniecības augi, organiskās sēnes, koksnes etiķis un pat sasmalcināti pusdārgakmeņi.

Firmas “Lulu & Boo” kosmētiskie līdzekļi sejas un ķermeņa kopšanai (dušas želejas, attīrošie pieniņi, sejas krēmi, ķermeņa losjoni, serumi u.c.) ir izstrādāti, izmantojot vislabākās sertificētās organiskās ēteriskās eļļas, sviestus un augu ekstraktus. “Lulu & Boo” produktos nav atrodamas tādas kairinošas ķimikālijas kā Nātrija Laurila sulfāti, parabēni, sintētiskas krāsvielas vai smaržvielas.

Uzņēmums “Raw Gaia” piedāvā kosmētiskos līdzekļus gan sejai, gan ķermenim. “Raw Gaia” ir pirmā kompānija pasaulē, kura piedāvā dzīvus, termiski neapstrādātus kosmētikas produktus, kuros izmantotas tikai augu valsts sastāvdaļas – augstas kvalitātes auksti spiestas eļļas, sviesti un dažādas ēteriskās eļļas.

Firma “Faith in Nature” piedāvā dažādus dabīgus produktus matu un ķermeņa kopšanai, kas nesatur ķīmiskas vielas un nav testēti uz dzīvniekiem.

Pateicoties frizierim Džonam Māsteram, tika izveidota firma “John Master Organic”. Strādājot par frizieri, viņš saprata, kādu kaitējumu nodara kodīgo ķimikāliju ieelpošana katru dienu, un uzreiz ķērās pie alternatīvu matu kopšanas un veidošanas līdzekļu izveides. Viņš sāka izgatavot dabiskus līdzekļus, pēc tam izveidoja firmu, un nu šī firma mūsdienās ir ievērojami attīstījusies – cilvēkiem tiek piedāvāta vislabākā sejas, matu un ķermeņa kosmētika, kāda vien iespējama.

Firma  “Florame” dibināts 1990. gadā. Šī firma galvenokārt nodarbojas ar ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošanu un vīriešiem nepieciešamo kosmētisko preču ražošanu.

Latvijas biokosmētikas ražotājfirma „Anna Liepa” piedāvā Eiropā un visā pasaulē (tajā skaitā arī “Berģu Bodē”) inovatīvu un unikālu kosmētikas produktu līniju, precīzāk, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus. Šo produktu ražošanā tiek izmantotas ekoloģiski tīras un organiskas izejvielas.

Firma “Paul Penders” piedāvā preces sejas un ķermeņa kopšanai. Arī “Berģu Bodē” ir iespējams iegādāties šī uzņēmuma preces.

Uzņēmums “I+M Naturkosmetik Berlin” piedāvā dažādas preces matu kopšanai, ķermeņa kopšanai, sejas kopšanai un vīriešiem. Šīs firmas produkti nesatur konservantus, sintētiskos izejmateriālus, parabēnus un citas kaitīgās vielas.

“Berģu Bodē” var iegādāties arī somas, piemēram, Olijs somas. Olijs somas (kosmētikas maciņi, pludmales somas, iepirkumu maisiņi u.c.) ir roku darbs, un tās tiek radītas Latvijā. Šīs somas ir unikālas, jo katram somas modelim ir radīts ierobežots eksemplāru skaits. Olijs somas izgatavo no videi draudzīga materiāla – no kokvilnas auduma.

Pateicoties firmai “Jason”, “Berģu Bodē” iespējams iegādāties arī dažādas labas zobu pastas – zobu pastas ar jūras augiem un minerāliem, parastas zobu pastas u.c.

“Berģu Bodē” iespējams iegādāties arī uzņēmuma “Herbatint” preces – dažādas matu krāsas.

Tev vairs nebūs jāšaubās par to, kur iegādāties labu kosmētiku un citas skaistuma preces, jo “Berģu Bode” piedāvā visatbilstošākās un vislabākās preces ikvienam cilvēkam!

Atbildēt