Eko centrs “Berģu Bode”

Aizvien lielāku popularitāti mūsdienās iegūst tieši kvalitatīva pārtika un kvalitatīvs alkohols, mājās audzēti produkti, dažādi mājamatniecības izstrādājumi, sadzīves ne–ķīmija un vēl citas lietas, kuras ir videi draudzīgas un nekaitīgas. Pateicoties tam, tiek dibināti neskaitāmi uzņēmumi, kuri atbalsta šo visu iepriekš aprakstīto.

Kā vienu no šādiem uzņēmumiem gribētu nosaukt biedrību “Juglas Vārti”, kuri atbalsta vietējos ražotājus un tirgotājus, kuri piedāvā tikai mājās (Latvijā) darinātu produkciju.

Tagad gribētu pievērsties tikai eko centram “Berģu Bode”. Šo uzņēmumu varētu nosaukt arī par “smukuma, gardēžu un vēdera bodi” vai par “gardumi & smukumi”.

“Berģu Bode” tika izveidota 2010. gada sākumā, precīzāk, 28. janvārī, un līdz mūsdienām tā ir ievērojami attīstījusies.  Braucot pa šoseju, droši vien reti kurš var iedomāties, ka “Berģu Bodes” pagalmā aug gurķi, ķirbji, tomāti, dažādi garšaugi un citi veselīgie produkti.

Šajā bodē saimnieko godkārīgi ļaudis, kuri bija nolēmuši izveidot pirmo eko centru Baltijas valstīs, t.i., Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

“Berģu Bodē” ir atrodams viss ekoloģiskais, ko nevar atrast lielveikala plauktos. Arī telpu remonts pirms dabīgo produktu veikaliņa izveidošanas tika veikts, izmantojot ekoloģiskus materiālus – lineļļu, kaļķa apmetumu u.c. Telpu interjers ir mūsdienīgs, tas patiks ikvienam apmeklētājam.

“Berģu Bodes” īpašnieki un darbinieki ir nolēmuši cilvēkiem pierādīt to, ka ekoloģiskā pārtika nav vienveidīga – tā spēj būt pat ļoti daudzveidīga.

Šeit atrodams viss primārais, kas cilvēkam ir vajadzīgs – kvalitatīva pārtika (maize, konditorejas izstrādājumi, piena produkti, dārzeņi, augļi, saldumi – mājas saldējumi u.c., dzērieni u.c.), amatnieku un mākslas darinājumi (šalles u.c.), dažādi ķermeņa kopšanas produkti jeb skaistumkopšanas produkti (ķermeņa krēmi, dažādas ziepes un eļļas u.c.), rotaslietas (auskari, rokassprādzes, kaklarotas u.c.), ekoloģiski (bez ķīmijas) sadzīves līdzekļi (uzkopšanas un mazgāšanas līdzekļi u.c.), bērnu ekopreces. Svarīgi ir pieminēt, ka visas šīs iepriekš aprakstītās preces ir pieejamas plašā klāstā, sākot no dažādiem preču ražotājiem.

Diezgan interesanti ir tas, ka no eko centra plauktiem visātrāk pazūd (tiek nopirkta) ekoloģiskā kola un enerģijas dzērieni.

Preču cenas nav “ārprātīgas”, tā kā ikviens veikala apmeklētājs var iegādāties sev vēlamās preces par saprātīgām cenām, neaizņemoties nevienu kredītu internetā.

 “Berģu Bode” atrodas Brīvības gatvē 452, Rīga. Šis dabīgo produktu veikaliņš atrodas pašā ceļa malā, tā kā, braucot tam garām, to ir viegli pamanīt. Blakus veikaliņam atrodas arī stāvlaukums, tā kā nebūs problēmu atrast, kur novietot automašīnu. Izbraucot no Rīgas, “Berģu Bode” atrodas uzreiz aiz Brīvdabas Muzeja.

Eko centra izveidotāji uzsver, ka eko centrs tika izveidots tikai sava dzīvesveida dēļ, nevis lai attīstītu biznesu, taču lēnām tas pilnveidojās kā uzņēmums.

Arī “Berģu Bodes” darba laiks ir padomājis par visiem, jo šis eko centrs ir atvērts pirmdienās – piektdienās no plkst. 11:00 līdz pat 20:00 vakarā, tā kā cilvēkiem pēc darba vēl ir iespēja aizbraukt uz bodi un iegādāties visas vajadzīgās lietas. Tomēr, ja Tu netiec šajā laikā un ja Tev pašam ir jāstrādā līdz plkst. 20:00 vai pat ilgāk, tad “Berģu Bode” savus apmeklētājus gaida  arī sestdienās no plkst. 11:00 līdz 18:00.

Dabīgo produktu veikala apmeklētājus un darbiniekus vieno tas saucamais zaļais dzīvesveids un pozitīva domāšana.

Ja kaut kas Tev nav skaidrs par “Berģu Bodi”, droši zvani uz tālr. 26661456 vai raksti uz e-pastu zalaiszars@inbox.lv.

Atbildēt