Eko centra “Berģu Bode” pārtikas preces

Eko centrs “Berģu Bode” piedāvā lielu preču klāstu, sākot no pagalmā audzētiem dārzeņiem un augļiem un beidzot līdz pat dažādām ekoloģiskajām importa precēm no Spānijas, Anglijas un citām valstīm.

“Berģu Bode” piedāvā piena produktus. Piena produkti papildina ikviena cilvēka ēdienkarti, un ir svarīgi izvēlēties labākās kvalitātes vietējos ražojumus. “Berģu Bode” sadarbojas ar tādiem uzņēmumiem kā bioloģisko Z/S “Meždruvas”, A/S “Tukuma piens”, A/S “Trikātas siers” bioloģiskie sieri, Z/S “Muižgaļi”, Z/S “Vikšeri” u.c.

Z/S “Meždruvas” ir ietekmīga ar to, ka šī saimniecība piedāvā kazas piena produktus – sieru, pienu, kefīru, biezpienu. A/S “Tukuma piens” eko centram “Berģu Bode” piegādā dažādus ekoloģiskus jogurtus, krējumu, kefīru, sviestu, saldo krējumu.

Veikalā ir iespējams iegādāties arī maizi, kas tiek cepta no graudiem, kuri audzēti, ievērojot bioloģiskās lauksaimniecības metodes, tāpēc pieejamā produkcija ir ne tikai garšīga, bet arī ļoti veselīga. Lai iegūtu šādu maizi, “Berģu Bode” sadarbojas ar Rankas pagasta Z/S “Ķelmēni” un Z/S “Kalēji”. Z/S “Kalēji” savu maizi cep uz kļavu lapām.

Maizes kukulis maksā apmēram nedaudz vairāk par vienu eiro, tā kā nav vajadzīgs aizņemties mūsdienās tik ļoti populāros ātros kredītus, lai iegādātos patiešām veselīgu un garšīgu maizi.

“Berģu Bodē” ikviens var iegādāties zivis. Iesakām ēst zivis vairākas reizes nedēļā, jo tās ir bagātas ar olbaltumvielām un dažādiem vitamīniem. “Berģu Bode” piedāvā brekšus, brekša fileju, līdakas, līņus, reņģu liemeņus u.c. Cilvēkiem ir iespēja iegādāties arī marinētas, ceptas zivju filejas un kotletes kastītēs (marinētas ceptas asara filejas baltajā/sarkanajā mērcē u.c.)

Eko centrs piedāvā arī mājas vistu olas un paipalu olas no dažādām bioloģiskajām lauksaimniecībām.

“Berģu Bode” piedāvā dažādus augļus, dārzeņus un zaļumus, tajā skaitā arī saldētas ogas, zaļumus, sēnes un marinētus, konservētus dārzeņus un augļus. Dažādi dārzeņi, piemēram, gurķi, tomāti, ķirbji, tiek audzēti “Berģu Bodes” pagalmā, taču ar to nepietiek, lai apmierinātu visas klientu vēlmes, tāpēc šis eko centrs sadarbojas ar vairākām zemnieku saimniecībām, piemēram, bioloģisko Z/S “Torņkalni”.

Eko centrā ir iespējams iegādāties arī svaigu gaļu, toties ir jāatceras, ka gaļu uzturā vajadzētu lietot ne pārāk bieži (pietiks ar divām reizēm nedēļā), turklāt ar nosacījumu – tiešām labu gaļu. “Berģu Bode” piedāvā labas izcelsmes jēra gaļu, truša gaļu, jaunlopa gaļu, teļa gaļu, cūkas gaļu, cāļu gaļu.

“Berģu Bode” piedāvā Z/S “Kāres” bitenieka Jāņa Vainovska medu, ziedputekšņus un bišu maizi. Medus, ziedputekšņu un bišu maizes pozitīvā ietekme uz veselību jau vairākus gadsimtus tiek novērtēta visā pasaulē.

“Berģu Bode” sadarbojas arī ar vairākām bioloģiskajām Latvijas un ārzemju zemnieku saimniecībām, tādējādi “Berģu Bodē” var iegādāties arī ekoloģiski audzētus graudaugus – rīsus, miežu putraimus, auzu pārslas u.c., piemēram, sadarbība ar Z/S “Kūdrāji” nodrošina eko centrā miežu putraimus, grūbas, mannā ar klijām. Sadarbība ar Z/S “Paukulnieki” nodrošina “Berģu Bodē” griķu tirdzniecību. Sadarbība ar Itāliju nodrošina veikalā ekoloģiskas kukurūzas putras pārdošanu.

Pateicoties sadarbībai ar Turciju un Ķīnu, “Berģu Bodē” var iegādāties dažādus ekoloģiskus pākšaugus, piemēram, sojas pupiņas, zaļās lēcas, turku zirņus, brūnās lēcas, sarkanās lēcas u.c.

Kuram gan no mums negaršo saldumi? Saldumi garšo visiem, tāpēc arī “Berģu Bode” saviem apmeklētājiem piedāvā dažādus gardumusmājās gatavotu saldējumu, dažādus cepumus, marmelādes, augļu želejas konfektes, šokolādes konfektes, žāvētus augļus, riekstus u.c. Svarīgi ir atcerēties, ka šie saldumi nav pilni ar mūsdienās tik ļoti pazīstamām e-vielām un citām kaitīgām vielām.

“Berģu Bodē” ir plaša garšvielu un buljonu izvēle. Šeit tiek piedāvāti bioloģiski audzēti melnie pipari, garšaugu maisījumi, bioloģiskas krustnagliņas, lauru lapas u.c. no dažādām valstīm, piemēram, ASV, Latvijas, Indijas, Holandes, Šrilankas, Turcijas, Kanādas, Spānijas.

“Berģu Bode” tās apmeklētājiem piedāvā arī dažādas mērces, pastētes, eļļas un citas dažādas piedevas.

Eko centrā ir plašs dzērienu piedāvājums – tur ikviens var nopirkt dažādas limonādes, sulas, ūdeni (tīras sulas, svētavota ūdeni, sīrupus, ekoloģiskus enerģijas dzērienus, ekoloģisku kolu u.c.). Interesanti ir tas, ka no “Berģu Bodes” plauktiem visātrāk tiek nopirktas ekoloģiskās kolas un enerģijas dzērieni.

Šeit var iegādāties ne tikai bezalkoholiskos dzērienus, bet arī dažādus kvalitatīvus alkoholiskos dzērienus, piemēram, sidrus, alu, liķierus, aperatīvus, kalvadosus, vīnu.

“Berģu Bode” piedāvā vēl daudzas un dažādas pārtikas preces, kuras ir grūti aprakstīt! Ja esi ieinteresēts lietot ekoloģisku pārtiku, tad droši dodies uz “Berģu Bodi”.

Atbildēt